ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Στον Νίκο Ταραμίγκο την ψυχή της γιορτής και την Μιχαέλα Σφαντού.

Στις κυρίες Τσιλεδάκη και Αστραπέλλου για τις χορογραφίες.

Στην κυρία Γκαραβέλα για την καλλιτεχνική επιμέλεια.

Στην κυρία Σκόρδου για τις συμβουλές της.

Την κυρία Παουλίνο για την μουσική επένδυση.

Στον Δάσκαλο που είναι πάντα παρών, στον κύριο Μόσχο για την ηχητική κάλυψη, τους χορούς, τον στολισμό.

Την χορωδία του σχολείου μας.

Από το Α4 τους Τσιλεδάκη, Τσάκου, Χατζηπέρου, Τσούνη, Σπανάκη, Σπηλιωτοπούλου, Σταυρίδη, Τοκούρογλου, Χαριμαδοπούλου,Χαραλαμπόπουλος.

Από το Α1 τους Βογιατζή και Αράπι.

Από το Β1 τις Δημητρέλη, Αξιώτη, Διαμαντοπούλου, Γεωργάκη, Βενέτη, Γεωργιοπούλου

Από το Β4 τους Μπουγκά, Ντρέκα, Πετρίδου, Παπαδημητρίου, Μπουρνάζος,Πασχοπούλου, Ορφανού, Παπαγεωργίου, Παναγιωτοπούλου, Πασχάλης, Παπασταύρου, Παράσχου, Οικονομίδης, Ντίλιου.

Από το Β3 την Μεσαρετζίδη

Από το Γ1 την Γιάννου και Γεωργικόπουλος

Από το Γ2 τους Μικρούδη, Ζώτο, Μητακίδη,Κοτζαμάνη,Ζαρείφη, Δεσύπρη, Καούνη, Καρτελιά,Μιχαλοπούλου, Καπότσι, κουρέπη, Καραγεωργούδη.

Από το Γ4 τους Ταμβάκη, Ποιμενίδου, Σωπασουδάκη, Χατζή, Χόνδρου, Στυλιανέσης και Τάρε

Όλους όσους παρευρεθήκαν.

Αυτή η γιορτή μας έδειξε ότι όλοι μαζί, καθηγητές, γονείς, μαθητές, μπορούμε να καταφέρουμε πολλά, με λίγα έξοδα.

Πελεκάνου Μαρία